KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 8849329

nr 884 9329

Skulpturer

2 st, Afrikaner, Skogh, Bemålad gips, höjd: 34-37

Kondition: slitage, skador

måndag 31 mars 2014
kl 19:30:56